12.03.2015 15:24

HODNOCENÍ

SUPERPOHÁR-Finále Kopané 2014 V Olomouci-Slavonín dne 21.9.2014

V neděli dne 21.9.2014 hrálo finále Čechy a Morava.
Obě postoupili z prvního místa 1.PSKN Praha a SSK Vítkovice. Počasí naštěstí bylo příjemné.Výkop startovala 10:30 hod.
Pražáci měli jen 10 hráčů nebyli dostatek hráčů za střídání
a držel zuby za jazyk.V osmém minutě Klein z Prahy otevřel do brány pak v 19 minutě Džilič z Prahy pokutový kop a trefil gól vedla 2:0 pro Prahu.V 37 minutě Mikulík z Vítkovic snížil skóre
na 2:1.Ve 41.minutě Gajdošík proměnil penaltu a stav remízovala 2:2.Měli převahu.Dále byli těžký souboj v 83 minutě statečně Klein dával gól stav pro Prahu 3:2 hrála do konce zápasu 90.minut. Nakonec zvítězila pro 1.PSKN Praha se stala finalistou mistři. Místopředseda F.Moučka chvíli projevil za poděkování účast hráči a hned předával pohar.Také poděkoval pořadatelům kteří ochotní pomohli.Samozřejmě byli spokojení na rozhodčí dobře pískal a přísný za spravedlnost.

Napsal:Petr Pochop člen STK-F